8 грудня 2016, четвер

Шахтар зупинився у кроці від фіналу Ліги Європи

Севілья перегородила Шахтарю шлях до фіналу Ліги Європи

Донецький Шахтар поступився іспанській Севільї на стадії півфіналу Ліги Європи із загальним рахунком 3:5.

Після домашньої результативної нічиєї Шахтар був зобов'язаний забивати на виїзді, однак перші хвилини стали "холодним душем" для "гірників". Вже на дев'ятій хвилині іспанцям вдалося відкрити рахунок: Малишев на рівному місці втратив м'яч біля своєї штрафної, Гамейро, вийшовши один на один з П'ятовим, впевнено ударом низом відкрив рахунок.

Надалі Севілья повністю контролювала хід поєдинку, не дозволяючи Шахтарю створювати шанси для взяття воріт. Однак ближче до перерви підопічним Луческу вдалося вирівняти гру і перевести її до воріт Сорія. За кілька хвилин до свистка на перерву Шахтар зумів відновити статус-кво. "Гірники" організували зразково показову контратаку, вийшовши вп'ятьох проти чотирьох суперників. Марлос протягнув м'яч по центру і віддав його у розріз на Едуардо, який холоднокровно покотив м'яч мимо Сорія.

Однак перші хвилини другого тайму показали, що Шахтарю буде дуже складно досягти сприятливого результату. Вже через дві хвилини після перерви Севілья знову вийшла вперед в рахунку: після чергового провалу опорної зони Шахтаря Криховяк без опіки наблизився до штрафного майданчика і віддав його у розріз на Гамейро, який, обігравши П'ятова, закотив м'яч у порожні ворота.

На цьому підопічні Емері не зупинилися і закріпили перевагу - Маріано спокійно прийняв м'яч поблизу правого краю штрафного і, прицілившись, потужно пробив в дальній нижній кут воріт. Пятов не зумів дотягнутися до цього удару.

Після цього Севілья збавила оберти і сконцентрувалася на утриманні результату. Шахтар особливо не напружував оборону господарів в останні півгодини гри. Єдиний момент для голу мав Едуардо, який головою пробив поряд зі штангою.

3:1 в матчі і 5:3 за сумою двох зустрічей на користь Севільї, і іспанський клуб втретє поспіль виходить у фінал Ліги Європи.

Севілья — Шахтар 3:1
Голи: Гамейро, 9, 47, Маріано, 59 — Едуардо, 44

Севілья: Сорія — Маріано, Рамі, Каррісу, Тремулінас (Ескудеро, 74) — Коке, Криховяк, Нзонзі, Вітоло, Банега (Крістофоро, 89) — Гамейро (Іборра, 82)

Шахтар: П'ятов — Срна, Кучер, Ракіцький, Ізмаілі — Малишев, Степаненко — Марлос (Нем, 84), Коваленко, Тайсон (Бернард, 76) — Едуардо (Дентіньо, 84)

Попередження: Банега, Вітоло — Марлос, Ракіцький, Кучер, Срна, Едуардо, Степаненко, Ісмаілі