7 грудня 2016, середа

Шахтар наблизив Динамо до чемпіонства в Прем'єр-лізі

Шахтар вбив інтригу в боротьбі за чемпіонство в Одесі

Шахтар сенсаційно втратив очки у виїзній зустрічі 23-го туру української Прем'єр-ліги з Чорноморцем, зігравши 1:1, і практично втратив шанси на завоювання чемпіонського титулу.

Чорноморець провів сильний матч із віце-чемпіоном України і заслужив на нічийний результат у матчі. Хоча на початку поєдинку здавалося, що Шахтар не буде мати проблем в Одесі. Вже на десятій хвилині зустрічі Бернард відкрив рахунок у матчі, відправивши м'яч у дев'ятку зі штрафного удару.

До кінця тайму "Гірники" повинні були збільшувати перевагу, але чудово в "рамці" одеситів діяв Боровик.

Другий тайм почався з небезпечних моментів біля обох воріт, але Хочолава та Гладкий не використали свої шанси. На 55-й хвилині Чорноморець зумів зрівняти рахунок: Калітвінцев виконував передачу зі штрафного, але м'яч, нікого не зачепивши, залетів у дальній кут воріт П'ятова.

Наступні півгодини гри Шахтар провів на чужій половині поля, активно штурмую ворота одеситів, але вдруге пробити Боровика в цьому матчі не вдалося.

Втрата очок практично позбавляє Шахтар шансів на завоювання золотих медалей чемпіонату України. Динамо в матчах, що залишилися, достатньо здобути одну перемогу. Це може статися вже завтра у зустрічі з Ворсклою.

Чорноморець - Шахтар 1:1

Голи: Калітвінцев, 55 - Бернард, 10

Чорноморець: Боровик - Данченко, Хочолава, Мартиненко, Азацький - Смірнов, Татарков (Кабаєв, 72) - Калітвінцев, Куценко (Хобленко, 88), Барілко (Ковалець, 46) - Коркішко

Шахтар: Пятов - Срна, Ордець, Ракіцький, Ісмаілі - Степаненко, Дентіньо - Нем (Марлос, 60), Коваленко (Тайсон, 46), Бернард - Гладкий (Едуардо, 60)

Попередження: Смірнов, Куценко, Коркішко - Бернард, Дентіньо, Ордець

Вилучення: Данченко, 90+4

В інших матчах ігрового дня в чемпіонаті України Карпати не зазнали проблем з Говерлою, а Сталь і Металіст розписали нульову нічию.

Карпати - Говерла 3:0

Голи: Мірошниченко, 36; Гуцуляк, 48; Бланко-Лещук, 75

Карпати: Мисак - Мірошниченко, Новотрясов, Пластун, Костевич - Худоб'як (Даушвілі, 78), Гуцуляк (Ксьонз, 60), Голодюк (Клец, 65), Кадімян - Карноза - Бланко-Лещук

Говерла: Бабенко - Хоменко (Тома, 71), Ряшко, Кутас, Іванов - Савченко, Гавриш - Кузик, Гончар, Гемега - Худоб'як

Попередження: Кутас, Худоб'як

Сталь - Металіст 0:0

Сталь: Паньків - Латіфу, Іщенко, Васін, Пшеничних - Каленчук (Буднік, 67), Карасюк, Р. Малакян - Е.Малакян (А.Кравченко, 84), Лазіч, Фернандес (Дебелко, 46)

Металіст: Погорілий - Зубейко, Зотько, Рижук, Синиця (Крайов, 86) - Харатін (Копіна, 74), Ралюченко - Третьяков, Каплієнко, Наполов (Кошман, 82) – Родіч