2 грудня 2016, п'ятниця

Шахтар ледь не покарав Реал за розслабленість

"Гірники" не здавалися до фінального свистка арбітра

В рамках п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів донеччани програли мадридцям з результатом 3:4, хоча по ходу матчу поступались 0:4..

Гості повели в рахунку вже на 18-й хвилині. Бейл легко випередив Ракицького і встиг перекинути м'яч над П'ятовим точно на Роналду, який проштовхнув головою сферу у ворота. Шахтар намагався відновити рівновагу, проте Реал втримав свої ворота "сухими" до свистка на перерву.

На початку другої половини поєдинку мадридці забили одразу два голи. Спершу Каземіро запустив Роналду в прорив по правому флангу, а португалець обіграв Азеведо і викотив м'яч під удар Модрічу, який подвоїв перевагу гостей. А потім Карвахаль обіграв все того ж Азеведо на правому фланзі і красивим ударом з кута штрафної вразив дальній кут воріт Шахтаря.

На 70-й хвилині, здавалося, крапку в матчі поставив Роналду. Це Бейл зробив рейд по лівому флангу, спокійно увійшов у штрафну і відкотив м'яч на Кріштіану - перший удар португальця заблокував Ракицький, а другим - він розстріляв порожні ворота.

Тим не менш, у донеччан знайшлися сили для продовження боротьби. Через сім обертів секундної стрілки після м'яча Роналду Тейшейра реалізував пенальті. Ще через п'ять хвилин Степаненко перевів м'яч на дальню штангу, де його простріл грудьми у сітку воріт замкнув Дентіньо. А на 88-й хвилині Тайсон точним пасом знайшов у штрафному Тейшейру, який більярдним ударом вразив дальній кут воріт гостей.

І все ж, господарям не вистачило часу, щоб вирвати нічию у матчі, який виграв Реал. У паралельному матчі ПСЖ розгромив Мальме 5:0, тож Шахтар залишився на третьому місці в групі А з трьома очками.

Шахтар - Реал 3:4
Голи: Тейшейра, 77, з пенальті, 88, Дентіньо, 83 - Роналду, 18, 70, Модріч, 50, Карвахаль, 52

Шахтар: П'ятов, Кобін, Ракицький, Ордець, Азеведо (Дентіньо, 64), Степаненко, Фред, Тейшейра, Бернард, Марлос (Тайсон, 62), Гладкий (Феррейра, 74)

Реал: Касілья, Карвахаль, Варан (Даніло, 33), Пепе, Начо, Каземіро, Модріч (Кроос, 62), Ковачіч, Бейл (Бензема, 71), Іско, Роналду

Попереджені: Степаненко - Карвахаль, Даніло