20 жовтня 2017, п'ятниця

Шахтар і Севілья провели результативну битву, Вільяреал переміг Ліверпуль

Шахтар і Севілья розійшлися миром у першому матчі

У перших матчах півфіналу Ліги Європи Шахтар і Севілья не виявили переможця - 2:2, тоді як Вільярреал на своєму полі мінімально переміг Ліверпуль у кінцівці зустрічі.

Матч для господарів розпочався жахливо. Після передачі Банеги з глибини Гамейро віддав на Вітоло, а той, обігравши Ракицького, пробив П'ятова і відкрив рахунок.

"Гірникам" знадобився якийсь час, щоб прийти в себе, і через третину години гри вже вони створювали проблеми воротам суперника.

На 23-й хвилині ці зусилля виявилися успішними. Ракицький відмінною передачею вивів бразильця на побачення з Сориа - хавбек донеччан точно пробив у лівий нижній кут воріт суперника.

Шахтар на цьому не зупинився і спробував вийти вперед. Це вдалося на 35-й хвилині, коли після навісу з лівого флангу від Марлоса Тарас Степаненко головою з лінії воротарського майданчика зробив рахунок 2:1.

Кінцівка першого тайму пройшла в атаках донецької команди, однак результат не змінився.

У другому таймі Севілья була куди активніше. Емері замінив Коноплянку на Крон-Делі вже на 59-й хвилині, але не данський хавбек вирішив долю зустрічі. Врятував гостей від поразки Кевін Гамейро.

Спершу француз упустив мінімум два моменти для взяття воріт, але в третій раз не схибив, коли арбітр призначив пенальті за фол Феррейри на Вітоло. Створити моменти для того, щоб знову вийти вперед Шахтарю не вдалося - 2:2.

У паралельному матчі Вільярреал здобув мінімальну перемогу завдяки точному удару Адріана на 90+2-й хвилині.

Другі поєдинки відбудуться через тиждень 5 травня.

Шахтар - Севілья 2:2
Голи: Марлос, 23, Степаненко, 36 - Вітоло, 6, Гамейро, 82 (з пенальті)

Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Малишев, Степаненко, Марлос (Бернард, 90+2), Коваленко, Тайсон (Веллінгтон Нем, 90+1), Факундо Феррейра (Едуардо, 90+1)

Севілья: Сорія, Маріано Феррейра, Рамі, Каррісу, Ескудеро, Крихов'як, Н'Зонзі, Вітоло, Банега, Коноплянка (Крон-Делі, 59, Коке, 72), Гамейро

Попереджені: Ескудеро, Каррісу, Крихов'як