7 грудня 2016, середа

Севілья напередодні зустрічі з Шахтарем здобула перемогу над принциповим суперником у чемпіонаті Іспанії

Севілья перемогла у дербі

В рамках "Севільського дербі" команда Унаї Емері обіграла Бетіс з рахунком 2:0.

Перший тайм пройшов під диктовку господарів поля, але забити у перші 45 хвилин гри жодній з команд не вдалося.

Севільї вдалося відкрити рахунок у середині другого тайму - після навісу Нзонзі Гамейро головою переправив м'яч у ворота. Подвоїв перевагу Севільї Коке потужним ударом після передачі Каррісу.

Зазначимо, що Євген Коноплянка в цьому матчі з'явився в стартовому складі, відзначився одним ударом у площину воріт Адана і був замінений на 68-й хвилині.

Незважаючи на перемогу, Севілья залишилась на сьомому місці в турнірній таблиці, відстаючи від Сельти на два очки. Від п'ятого місця, на якому розташувався Атлетік, підопічних Емері відокремлюють три пункти.

Севілья - Бетис 2:0

Голи: Гамейро, 67; Коке, 80

Севілья: Ріко - Маріано, Каррісу, Колодзейчак, Ескудеро - Криховяк, Нзонзі - Рейєс (Коке, 76), Банега (Іборра, 81), Коноплянка (Крон-Делі, 68) - Гамейро

Бетіс: Адан - Бруно, Вестерманн, Песселья, Монтойя - Ндіайє, Петрос (Фабіан, 82) - Хоакін (Вольфсвінкель 70), Себальос, Мусонда (Сехудо, 51) - Рубен Кастро

Попередження: Банега, Гамейро, Рейєс, Екудеро, Маріано - Мусонда, Песселья, Сехудо, Вестреманн

Вільярреал - Реал Сосьєдад 0:0

Нагадаємо, напередодні лідери чемпіонату Іспанії - Барселона, Атлетіко і Реал - здобули синхронні перемоги. Каталонці обіграли Спортинг з рахунком 6:0, "Матрацники" мінімально здолали Малагу, а "Вершкові" виявилися сильнішими Райо Вальєкано - 3:2.