3 грудня 2016, субота

Севілья Коноплянки зробила впевнений крок до півфіналу, Ліверпуль і Боруссія розійшлися миром. Результати 1/4 Ліги Європи

Боруссія і Ліверпуль переможця не виявили

В рамках перших матчів 1/4 фіналу Ліги Європи Севілья на виїзді обіграла Атлетік, Боруссія зіграла внічию з Ліверпулем.

В іспанському протистоянні Атлетіка і Севільї рахунок вдалося відкрити господарям - на старті другого тайму Адуріс скористався передачею Муніаіна і розпечатав ворота Давіда Сорія.

Севілья відігралася через дев'ять хвилин - точним ударом відзначився Колодзейчак. Перемогу підопічним Емері приніс Вісенте Іборра, який на 83-й хвилині скористався пасом Гамейро і з близької відстані вразив ворота баскського клубу.

Виїзна перемога залишає Севільї відмінні шанси на прохід в наступний раунд Ліги Європи.

Атлетик - Севілья 1:2

Голи: Адуріс, 48 - Колодзейчак, 55; Іборра, 83

Атлетик: Эррерін - Де Маркос, Боведа, Ечеіта, Баленсіага - Сан Хосе, Беньят - Вільямс (Сусаета, 62), Ерассо (Вігера, 69), Муніаін (Лекуе, 63) - Адуріс

Севілья: Сорія - Коке, Рамі, Колодзейчак, Тремулінас (Фасіо, 12) - Нзонзі, Криховяк - Вітоло, Банега (Іборра, 74), Крон-Делі (Коноплянка, 68), Гамейро

Попередження: Баленсіага, Де Маркос - Банега, Рамі, Вітоло

У матчі дортмундської Боруссії і Ліверпуля на старті більш активними були підопічні Томаса Тухеля, створивши кілька небезпечних моментів, але Ройсу, Мхітаряну та Обамеянгу не вистачило везіння на завершальній стадії атак.

Незважаючи на це, рахунок відкрили гості - Мілнер знайшов Орігі в чужій штрафній, а бельгієць впевнено розібрався з Вайденфеллером.

Відновити статус-кво дортмундці зуміли в дебюті другого тайму: Мхітарян подав кутовий, а Хуммельс головою увігнав м'яч у сітку.

Надалі гра трохи заспокоїлася, і до кінця матчу рахунок не змінився.

1:1 - вдалий рахунок виїзної зустрічі для Ліверпуля, який стає фаворитом протистояння.

Боруссія Д - Ліверпуль 1:1

Голи: Хуммельс, 48 - Орігі, 36

Боруссія Д: Вайденфеллер - Шмельцер, Хуммельс, Бендер (Папастатопулос, 76), Пішчек - Вайгль Ройс, Мхітарян, Кастро, Дурм (Шахін, 46) Обамеянг (Пулішич, 77)

Ліверпуль: Міньоле - Морено, Сахо, Ловрен, Клайн - Джан, Хендерсон (Аллен, 46) Мілнер, Коутіньо, Лаллана (Фірміно, 77) - Орігі (Старрідж, 84)

Попередження: Вайденфеллер, Ройс, Папастатопулос - Джан, Лаллана

Ще в одному чвертьфінальному матчі Вільярреал завдяки дублю Бакамбу вдома переграв празьку Спарту.

Вільярреал - Спарта 2:1

Голи: Бакамбу, 3, 64 - Брабец, 45

Вільярреал: Асенхо - Маріо Гаспар, Віктор Руїс, Тригерос, Деніс Суарес - Коста (Марін, 78), Бруно Соріано, Кастільєхо (Баптістао, 63), Бейі - Сольдадо, Бакамбу (Адріан Лопес, 82)

Спарта: Бічік - Брабец, Фридек, Голек (Ковач, 28),Коста - Крейчі, Матейовські (Лаффата, 88) Маречек, Дочкал - Юліш (Фатаі, 73), Конате

Попередження: Хаоме Коста - Брабец, Матейовські, Коста

Нагадаємо, в останньому чвертьфіналі Шахтар вивіз перемогу з Португалії, здолавши Брагу з рахунком 2:1.