17 жовтня 2017, вівторок

Севілья Коноплянки зазнала третьої поразки поспіль у чемпіонаті Іспанії

Після звільнення Гарі Невілла з поста головного тренера Валенсія здобула перемогу над Севільєю

В рамках 32 туру чемпіонату Іспанії Севілья на виїзді зазнала поразки від Валенсії.

Валенсія в першому таймі грала активніше Севільї і в кінцівці тайму змогла втілити перевагу в забитий м'яч - капітан "кажанів" Дані Парехо майстерно виконав штрафний удар, перекинувши стінку.

У другому таймі гру Севільї оживив вихід на поле Гамейро і Коноплянки. Французу вдалося зрівняти рахунок: Крон-Делі віддав навісну передачу, а Гамейро пробив у кут воріт.

Але все ж розжитися очками у цій зустрічі Севільї не вдалося: вже в компенсований час Негредо відзначився після розіграшу стандарту.

Севілья залишилась на сьомій сходинці в таблиці Ла Ліги, маючи лише теоретичні шанси на завоювання місця в зоні Ліги чемпіонів. Валенсія піднялася на 13-е місце.

Валенсія - Севілья 2:1

Голи: Дані Парехо, 41; Негредо, 90+2 - Гамейро, 87

Валенсія: Дієго Алвес - Барраган, Мустафі, Абденнур, Сікейра - Дані Парехо, Хаві Фуего, Андре Гомеш - Міна (Фегулі, 77), Алькасер (Негредо, 86), Родріго (Енцо Перес, 65)

Севілья: Ріко - Коке, Рамі, Фасіо, Ескудеро - Криховяк, Крістофоро (Гамейро, 60) - Муньос (Вітоло, 46), Банега, Крон-Делі - Льоренте (Коноплянка, 70)

Гол: Вільямс, 61

Нагадаємо, напередодні в рамках 32 туру чемпіонату Іспанії Барселона на виїзді програла Реал Сосьєдаду з рахунком 0:1, Реал розгромив Ейбар - 4:0.

Раніше повідомлялося, що головний тренер Севільї Унаї Емері став рекордсменом серед тренерів іспанського клубу за кількістю перемог. Перемога в першому чвертьфінальному матчі Ліги Європи над Атлетиком (2:1) стала для Емері 103-ї на чолі андалусійського клубу.