1 березня 2017, середа

Сенсаціями та голом динамівця відзначився старт південноамериканського відбору на ЧС-2018 з футболу - відео

Алексіс Санчес забив один із двох м'ячів у ворота Бразилії

У Південній Америці почалася кваліфікація на чемпіонат світу 2018 року, де програли команди Бразилії та Аргентини, а Дерліс Гонсалес із київського клубу приніс перемогу Парагваю.

У першому матчі переможець Копа Америка-2015 Чилі наприкінці зустрічі зумів здолати бразильців з рахунком 2:0. На 72-й хвилині відзначився Эдуардо Варгас, якому асистував Матіас Фернандес. На останньому оберті секундної стрілки основного часу Алексіс Санчес зняв всі питання щодо переможця.

В іншому поєдинку Аргентина на своєму полі поступилась Еквадору з аналогічним результатом. Гості також оформили перемогу в кінцівці гри, але при цьому зробили це протягом двох хвилин - на 81-й і 82-й. Спершу Фріксон Ерасо з пасу Сегундо Кастільо відкрив рахунок, а потім Феліпе Кайседо після передачі Антоніо Валенсії його закріпив.

В інших матчах першого туру Болівія програла вдома 0:2 Уругваю, а Колумбія з таким же результатом здолала Перу. Венесуела виявилася слабкішою за Парагвай 0:1 - автором єдиного м'яча у зустрічі став півзахисник Динамо Дерліс Гонсалес.