4 грудня 2016, неділя

Російський Зеніт програв виїзний матч Ліги чемпіонів

Жонас (праворуч) став автором єдиного і переможного м'яча у грі

В рамках першого поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів петербурзький Зеніт в кінцівці поступився на виїзді лісабонській Бенфіці з рахунком 0:1.

Зеніт (Росія) - Бенфіка (Португалія). Онлайн-трансляція

У першому таймі господарі втратили відразу два моменти для взяття воріт, але ні Піцці, ні Жонас не домоглися свого.

Після перерви гості організували шанс відкрити рахунок, проте після удару Вітсея Жуліо Сезар врятував свою команду. У відповідь Гайтан змусив вступити в гру воротаря петербуржців Ігоря Лодигіна.

Для Зеніту фатальною виявилася 90-та хвилина, коли Доменіко Крішіто вилучили з поля. Після цього Гайтан успішно виконав штрафний, а Жонас відправив м'яч у сітку.

Поєдинок-відповідь відбудеться 9 березня в Санкт-Петербурзі.

У паралельному матчі ПСЖ переграв з результатом 2:1 Челсі на своєму полі.

Бенфіка - Зеніт 1:0

Гол: Жонас, 90+1

Бенфіка: Жуліо Сезар, Лінделеф, Елізеу, Жардел, Алмейда, Самаріс, Гайтан, Санчез, Мітроглу (Рауль Хіменес, 63), Жонас, Піцці (Карсела-Гонсалес, 71)

Зеніт: Лодигін, Анюков, Ломбертс, Гарай, Крішито, Шатов (Жирков, 81), Дані Гарсія, Данні (Маурісіо, 87), Вітсель, Халк, Дзюба (Кокорін, 74)

Попереджені: Жардел, Алмейда, Піцці, Жонас - Крішіто, Хаві Гарсія, Вітсель

Вилучений: Крішіто, 90