29 квiтня 2017, субота

Росія без Європи. Зеніт припинив боротьбу у Лізі чемпіонів

Бенфіка змогла переграти Зеніт і в другому матчі

Петербурзький Зеніт програв 1:2 у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Бенфіки і за сумою двох зустрічей із рахунком 1:3 закінчив свої виступи у турнірі, після чого Росія залишилася без своїх клубів у єврокубках.

Щоб пройти у чвертьфінал господарям, які поступились на виїзді 0:1, потрібно було вигравати з різницею у два голи або з рахунком 1:0, але при цьому перемагати в серії пенальті.

Перший тайм не приніс забитих м'ячів, а тому доля чвертьфіналіста від цієї пари вирішилась після перерви.

69-та хвилина стала початком найбільш цікавих подій у матчі. Саме тоді Зеніт відкрив рахунок, коли Жирков скористався помилкою Семеду, з флангу увійшов у штрафну і "черпачком" підкинув м'яч у воротарський майданчик, звідки Халк головою розстріляв ворота Эдерсона.

За п'ять обертів секундної стрілки до кінця зустрічі Ніколас Гайстан відновив рівновагу у грі і перевагу своєї команди за сумою двох поєдинків. Хіменесу вдався феноменальний удар з дальньої дистанції, Лодигін на пару з поперечиною вберегли господарів від голу, однак першим на добиванні опинився аргентинець, який головою проштовхнув м'яч у ворота.

Зеніт опустив руки після пропущеного м'яча і дозволив супернику забити ще раз на останніх секундах матчу. Таліска, який вийшов на заміну, на останній секунді вразив ближній кут воріт Лодигіна і приніс Бенфіці перемогу на стадіоні Петровський.

Раніше Зеніт програв Бенфіці з рахунком 0:1 виїзний матч Ліги чемпіонів.