4 грудня 2016, неділя

Роналду забив чотири голи, Севілья втратила перемогу в кінцівці матчу. Результати чемпіонату Іспанії

Роналду забив чотири голи

Відбулося кілька матчів у 28 турі іспанського чемпіонату з футболу.

Мадридський Реал приймав вдома Сельту. Столична команда минулого тижня була в гущі чуток, які "проводжали" з команди лідера Кріштіану Роналду. Португалець мав необережність тижнем раніше неприємно висловитися щодо своїх партнерів по команді. 7:1 - гідна відповідь критикам, які говорили про конфлікт всередині колективу.

Реал - Сельта 7:1
Голи: Пепе, 41, Роналду, 50, 58, 64, 76, Хесе, 78, Бейл, 81 — Аспас, 62

Реал: Навас — Карвахаль, Пепе, Рамос, Даніло (Марсело, 77) — Ковачіч, Каземіро, Іско (Бейл, 66) — Лукас Васкес, Майорал, Роналду (Хесе, 70)

Сельта: Рубен – Хонні, Мальо, Гомес, Планас – Васс (Бовю, 77), Пабло Ернандес (Радоя, 35), Діас — Орельяна, Аспас (Гвідетті, 68), Ноліто

Попередження: Даніло, Пепе — Ноліто, Хонні, Орельян

Євген Коноплянка залишився поза основном складом в черговий раз. Севілья зуміла забити гол у другому таймі, але пропущений на 86-й хвилині м'яч поставив хрест на надіях вивезти з Мадрида перемогу. Коноплянка з'явився на поле на 70-й хвилині.

Хетафе – Севілья 1:1
Голи: Веласкес, 86 – Банега, 79

Хетафе: Гуаіта – Буендіа, Веласкес, Калу, Йоду – Х. Родрігес, Ласен (Педро Леон, 80) – Сарабія, Медран (Щчепович, 86), Ст. Родрігес (Вамберто, 76) – Альваро Васкес

Севілья: Ріко – Коку, Рамі, Колодзейчак, Ескудеро – Карріссу, Нзонзі (Коноплянка, 70) – Фігейраш (Крон-Делі, 53), Банега (Іборра, 81), Вітоло — Гамейро

Попередження: Веласкес, Сарабіа, Буендіа – Карриссу, Нзонзі