23 вересня 2017, субота

Ребров вибачився перед уболівальниками Динамо

Сергій Ребров визнав свою провину

Наставник Динамо Сергій Ребров заявив про те, що його колектив програв Олександрії в чвертьфіналі Кубка України внаслідок помилки тренерського штабу і попросив вибачення у фанатів.

В інтерв'ю Спорт-Экспресс в Україні керманич київської команди зізнався, що жодна поразка не залишає байдужим, тоді як невдача з принциповими суперниками з Шахтаря - ніби рубець на серці.

У випадку поразки від Олександрії Ребров, віддаючи належне супернику, вважає за необхідне вибачитися перед уболівальниками клубу.

"Напевно, це моя вина: змінивши в порівнянні з минулим матчем занадто багато футболістів, я розраховував, що хлопці, у яких з'явиться шанс, проявлять амбітність і доведуть обгрунтованість претензій на місце в складі", - зазначив керманич Динамо.

Наставник київської команди додав, що визнав свою помилку і перед своїми підопічними. У той же час Ребров закликав команду не зациклюватися на невдачах і зосередитися на чемпіонаті України, висловивши сподівання, що це не вплине на матчі, що залишилися у поточному сезоні.

В якості причин невдачі керманич Динамо також відзначив як недооцінку з боку своїх гравців, так і реальну силу суперника. На думку тренера, Олександрія по праву займає шосте місце і претендує на єврокубки.

У рамках матчу-відповіді чвертьфіналу Кубка України Олександрія обіграла Динамо з рахунком 1:0 і за сумою двох матчів з результатом 2:1 здолала чинного володаря трофею.