26 червня 2017, понеділок

Ребров прокоментував безвиграшний старт Динамо у весняній частині сезону

Ребров сподівається на подальше поліпшення форми команди

На тлі поразки від Манчестер Сіті в Лізі чемпіонів і нічиєї з Олександрією в Кубку України наставник Динамо Сергій Ребров не погодився з тим, що з його командою відбулися негативні зміни.

В інтерв'ю Спорт-Экспресс в Україні тренер вказав на те, що в особі англійського клубу його підопічним дістався складний суперник, тоді як перед грою у футболістів київського колективу було помітно хвилювання.

"Не вдалася й перша половина матчу з Олександрією. В якійсь мірі, можливо, я не вгадав зі складом, сподіваючись на людей, які не до кінця виправдали себе", - зазначив Ребров.

Наставник Динамо допустив, що його підопічні не віддавалися на сто відсотків командним цілям. За словами тренера, ні в якому разі не можна ділити матчі на важливі і другорядні.

Ребров нагадав, що перші ігри після довгої перерви завжди даються непросто. Так само, вважає він, кияни поверталися в сезон і роком раніше у поєдинках проти Олімпіка та Генгама, а тому сподівається, що надалі форма поліпшиться.

Поточного тижня Динамо не змогло здолати Олександрію у першому чвертьфінальному матчі Кубка України, зігравши на виїзді 1:1.