22 липня 2017, субота

Реал у вольовому стилі покінчив з 39-матчевою безпрограшною серією Барселони

Гол Роналду (праворуч) приніс перемогу Реалу

В рамках 31-го туру чемпіонату Іспанії Реал на виїзді виявився сильнішим за Барселону з рахунком 2:1, хоча по ходу матчу поступався 0:1.

Перший тайм пройшов в жорсткій безкомпромісній грі, але обидві команди могли відкрити рахунок. Вже на 10-й хвилині Неймар і Суарес вийшли на Кейлора Наваса, проте уругваєць не влучив по м'ячу. Пізніше бразилець втратив ще один момент для взяття воріт, однак пробив вище.

Перший же шанс у Реала припав в кінці півгодини гри, але тепер вже вище рамки вистрілив Кріштіану Роналду. Пізніше свій момент змарнував Карім Бензема.

Глядачі дочекалися голів у другій половині поєдинку. Перший же кутовий Барселони відразу приніс результат. Це Жерар Піке на 56-й вистрибнув вище за всіх і забив м'яч головою.

Вести в рахунку каталонцям вдалося лише шість хвилин. Бензема після рикошету від суперника виконав блискучий удар в падінні через себе і відновив рівновагу.

Після забитого гола швидкості зросли з обох сторін, проте Реал виглядав активніше. На 80-й хвилині Бейл, здавалося, вивів мадридців уперед після точного удару головою, тим не менш, арбітр угледів у його діях порушення правил. І все ж, на 85-й хвилині мадридці вирвали перемогу: Роналду зміг прийняти м'яч на куті штрафного (подачу зробив все той же Бейл), обробив і точно пробив по воротах.

Відігратися у Барселони не вистачило ні сил, ні часу, хоча з 83-й хвилині каталонці грали в більшості після вилучення Серхіо Рамоса.

Каталонці не програвали 39 матчів поспіль у всіх турнірах. У попередній раз поразки їй завдала Севілья 3 жовтня 2015 року.

Барселона - Реал 1:2
Голи: Піке, 56 - Бензема, 62, Роналду, 85

Барселона: Браво, Дані Алвеш, Пике, Маскерано, Альба, Ракітіч (Туран, 74), Бускетс, Иньєста, Мессі, Суарес, Неймар

Реал: Навас, Карвахаль, Рамос, Пепе, Марсело, Модріч, Каземіро, Кроос, Бейл (Васкес, 90+1), Бензема (Хесе, 78), Роналду

Попереджені: Суарес, Маскерано, Ракітіч - Рамос, Карвахаль

Вилучений: Рамос, 83