24 серпня 2017, четвер

ПСЖ виграв другий трофей в сезоні - відео

ПСЖ скорився черговий трофей

ПСЖ завоював Кубок французької ліги, обігравши у фінальному матчі Лілль з рахунком 2:1.

Рахунок в матчі був відкритий під завісу першого тайму: після розіграшу кутового м'яч був вибитий, на підхваті першим виявився Пасторе, який пробив по воротах - Еньяма не зміг врятувати Лілль через велике скупчення гравців у штрафному.

На початку другого тайму Лілль відновив паритет - Джібріль Сідібе майстерно відправив м'яч у ворота зі штрафного. На 70-й хвилині ПСЖ залишився в меншості - за дві жовті картки поле достроково покинув Рабьо. Однак і це не завадило ПСЖ тріумфувати. Через чотири хвилини після видалення перемогу в матчі та турнірі парижанам приніс гол Анхеля Ді Марії.

Таким чином, ПСЖ завоював третій поспіль Кубок французької ліги і шостий у своїй історії.

ПСЖ - Лілль 2:1

Голи: Пасторе, 40; Ді Марія, 74 - Сідібе, 49

ПСЖ: Сірігу - Орьє, Маркіньос, Тіаго Сілва, Курзава - Пасторе (Давід Луїс, 79), Рабьо, Матюіді - Моура (Верратті, 75), Ібрагімович, Ді Марія (Кавані, 90)

Лілль: Еньяма - Коршья, Сумаоро, Баша, Сідібе - Мавуба (Роні Лопеш, 76), Амаду, Оббаді - Амальфітано, Едер, Буфаль

Попередження: Орьє, Рабьо - Амаду

Вилучення: Рабьо, 70 (друге попередження)

Нагадаємо, в середині березня ПСЖ достроково виграв чемпіонат Франції з футболу, перемігши в гостях Труа з рахунком 9:0. Це чемпіонство стало для парижан шостим в історії і четвертим поспіль.

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.