9 грудня 2016, п'ятниця

Програли у Києві. Ребров прокоментував виліт Динамо з Ліги чемпіонів

Ребров задоволений характером гравців Динамо

Головний тренер Динамо Сергій Ребров поділився думками з приводу матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті, в якому його команда зіграла внічию 0:0, але вибула з турніру за сумою двох поєдинків з рахунком 1:3.

За словами наставника, які наводить офіційний сайт чемпіона України, його підопічні намагалися діяти компактно, у них виходило контролювати м'яч, але гравці не змогли розслабитись у першому таймі, а тому можна вести мову про страх перед суперником.

Також Ребров вказав на те, що Динамо грало на виїзді проти клубу, який у міжсезоння витратив 200 мільйонів євро на трансфери.

"На жаль, ми програли у Києві. Якщо б не допускали в першому матчі стільки помилок, сьогоднішня гра була б цікавіше", - зазначив керманич українського колективу.

У той же час Ребров задоволений тим, що підопічні не здавалися і створювали моменти, а також вважає, що Динамо заслужило бути у чвертьфіналі.

Напередодні Динамо покинуло Лігу чемпіонів після нічийного матчу в Манчестері.