4 грудня 2016, неділя

Поки що без перемог. Українська шахістка програє китаянці у матчі за світову корону

Вся боротьба між Марією Музичук і Хоу Іфань ще попереду

Після чотирьох партій українська шахістка Марія Музичук поступається китаянці Хоу Іфань з рахунком 1,5:2,5 в матчі за світову корону, який проходить у Львові.

У другій партії перемога залишилася за китаянкою. На відміну від першого матчу, цього разу українка зіграла чорними фігурами.

Іфань оформила перемогу в партії після свого 32-го ходу.

У третій партії українка зіграла білими, але, як і в першій партії, не зуміла використати перевагу кольору.

Музичук намагалася атакувати і володіла ініціативою, однак до 36-го ходу весь атакуючий потенціал був вичерпаний і суперниці погодилися на нічию.

Четверта партія протистояння також переможця не виявила.

На цей раз Музичук зіграла чорними.

Партія пройшла досить швидко. Вже після 21-го ходу чорні оголосили вічний шах білому королю і суперниці змушені були погодитися на нічию.

Нагадаємо, матч за світову корону буде складатися з 10 партій. У разі нічиєї 5:5 суперницям належить зіграти тай-брейк.

Перша партія між Марією Музичук і Хоу Іфань завершилася внічию.

Нагадаємо, матч за світову корону продовжитися до 18 березня.