Після терактів в Парижі наставник збірної України оцінив загрозу безпеки Євро-2016

У грі з Іспанією Михайло Фоменко у бровки не стояв

Михайло Фоменко дав післяматчеву прес-конференцію.

"Як кажуть: знав би прикуп, жив би в Сочі", - сказав тренер, у відповідь на питання про те, як теракти вплинуть на Євро-2016. Передає MatchDay.

Також Фоменко не став хвалити підопічних, сказавши, що в першому таймі команда допустила багато помилок, а в другому вже виправила ситуацію. Свою емоційність під час першого тайму Михайло Іванович пояснив незадоволеністю діями гравців

Після гри у Львові збірна України одразу летить до Словенії. Це рішення прийняв тренер з метою поберегти сили.

Також журналісти нагадали Фоменко про сумний досвід дворічної давності, тоді Україна виграла перший матч плей-офф 2:0 у Франції, на що тренер відповів просто: "Досвід отриманий, а висновки мають бути зроблені. Не думаю, що тренерському штабу потрібно буде докладати надзусиль, щоб хлопці розуміли — було зроблено тільки перший крок".

Нагадаємо, що збірна України виграла у Словенії з рахунком 2:0. Голи забивали Андрій Ярмоленко та Євген Селезньов.

Тренер збірної Словенії також дав коментарі з приводу гри. Він вважає, що другий гол був забитий нечесно.