26 квiтня 2017, середа

Після поразки від Барселони футболіст Атлетіко звинуватив УЄФА у підтримці суперника

Атлетіко вже на 35-й хвилині залишився у меншості після вилучення Фернандо Торреса (праворуч)

Захисник Атлетіко Філіпе Луїс переконаний у тому, що Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) всіляко захищає Барселону, яка обіграла його команди в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів з рахунком 2:1.

Як повідомляє Football Espana з посиланням на AS, бразилець вказав на те, що після виходу його колективу вперед з рахунком 1:0, арбітр на 35-й хвилині залишив мадридців в меншості, видаливши з поля автора голу Фернандо Торреса.

За словами гравця, Атлетіко грав добре до несправедливого, на його погляд, вилучення, яке зумовило подальші події. Захисник додав: він і його партнери знали, що це станеться.

"Це ганьба. Я зробив гучні заяви про [підтримки з боку преси і керівництва ліги лідера каталонців Ліонеля] Мессі, але я думаю, що Барселону захищають", - заявив Філіпе Луїс.

На думку футболіста, його команду покарали надто суворо. Бразилець вважає, що виліт суперника з Ліги чемпіонів привів би до "землетрусу", і це, на його думку, завдасть шкоди УЄФА.

"[У матчі чемпіонату Іспанії] мене вилучили і розіп'яли за стусан Мессі. Що потрібно зробити їм, щоб вилучили їх? Суарес вів себе агресивно і повинен був отримати червону картку. Мене покарали справедливо, але за інцидент з Суаресом теж треба карати", - переконаний Філіпе Луїс.

У першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів Барселона здобула вольову перемогу над Атлетіко з рахунком 2:1.