29 квiтня 2017, субота

Після перемоги над Маккабі Динамо вийшло в лідери своєї групи Ліги чемпіонів

Динамо впевнено обіграла команду з Тель-Авіва

29 вересня відбувся матч між київським Динамо і ізраїльським Маккабі.

Незважаючи на те, що поєдинок проходив в гостях у суперника, кияни відчували себе впевнено з перших хвилин матчу. Вже на четвертій хвилині гол забив нападник Андрій Ярмоленко.

Але на цьому кияни не зупинилися і вже на 50-й хвилині забили ще один гол у ворота Маккабі.

Таким чином Динамо здобуло впевнену перемогу і зайняло лідируючу позицію в групі G, оскільки в паралельному матчі екс-лідер квартету Челсі поступився на виїзді Порту 1:2. У підопічних Сергія Реброва краща різниця забитих і пропущених м'ячів.

Нагадаємо, в першому матчі групового етапу київська команда зіграла 2: 2 на своєму полі з Порту, а колектив з Тель-Авіва програв на виїзді Челсі 0:4.

Маккабі - Динамо 0:2
Голи: Ярмоленко, 4, Мораес, 50

Маккабі: Райкович, Даса, Тібі, Т. Бен Хаїм I, Ріка, Мітровіч (Іцхакі, 61), Альберман, Перец, Вермут (Міча, 79), Бен Басат (Т. Бен Хаїм II, 46), Захаві

Динамо: Шовковський, Сілва, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Сидорчук, Рибалка, Дерліс Гонсалес (Віда, 79), Велозу (Буяльський, 69), Ярмоленко, Мораес (Кравець, 81)

Попередження: Бен Басат, Ріка, Т. Бен Хаїм I - Велозу, Хачеріді, Антунеш