9 грудня 2016, п'ятниця

Після перемоги над Динамо Манчестер Сіті виграв Кубок англійської ліги

Манчестер Сіті поповнив клубний музей ще одним трофеєм

Манчестер Сіті в серії пенальті зумів перемогти Ліверпуль і став володарем Кубка англійської ліги.

Основний і додатковий час матчу, що проходив на стадіоні Уемблі, закінчився внічию 1:1.

Перший тайм голів не подарував, а в самому дебюті другої половини зустрічі Агуеро підключив по правому краю штрафного Фернандіньо, який замість передачі завдав удару по воротах, з яким не впорався Сімон Міньоле.

Ліверпуль зумів зрівняти рахунок під завісу основного часу матчу. На 83-й хвилині після удару Адама Лаллана м'яч потрапив у штангу, а на добиванні першим виявився Феліпе Коутіньйо.

У серії пенальті Віллі Кабайєро зумів відбити удари Лукаса Лейви, Феліпе Коутіньо та Адама Лаллана і приніс перемогу своїй команді.

Манчестер Сіті здобув четвертий Кубок англійської ліги у своїй історії. Лідером за цим показником є Ліверпуль, який вигравав цей титул вісім разів.

Ліверпуль - Манчестер Сіті 1:1 (по пен. 1:3)

Голи: Коутіньо, 83 - Фернандіньо, 49

Ліверпуль: Міньоле - Клайн, Лукас, Сахо (Коло Туре, 25), Морено (Лаллана, 72) - Мілнер, Хендерсон, Джан, Коутіньо - Фірміно (Оригі, 81) - Старрідж

Манчестер Сіті: Кабайєро - Санья (Сабалета, 90), Компані, Отаменді, Кліші - Фернандіньо, Фернандо (Навас, 90) - Сілва, Яя Туре, Стерлінг - Агуеро

Попередження: Клайн, Морено, Джан, Лаллана - Фернандо, Компані, Отаменді, Туре

Нагадаємо, на цьому тижні Динамо не змогло нав'язати боротьбу Манчестер Сіті у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.