4 грудня 2016, неділя

Після перемоги над Брагою захисника Шахтаря визнали гравцем тижня в Лізі Європи

Ракицький провів якісний матч

Гравець центру оборони Шахтаря Ярослав Ракицький був визнаний кращим футболістом тижня в Лізі Європи після того, як його команда в рамках даного турніру з рахунком 2:1 переграла португальську Брагу на виїзді в першому матчі чвертьфіналу.

Захисник донецького клубу, який забив перший м'яч своєї команди, одержав від респондентів офіційного сайту УЄФА 51 відсоток голосів.

Ракицький також отримав у поєдинку жовту картку, через яку пропустить зустріч у Львові 14 квітня.

Друге місце дісталося нападнику іспанського Вільярреала Седріку Бакамбю (30 відсотків), а третє - його колезі по амплуа з Ліверпуля Дівоку Оріджи (15 відсотків).

Четверту позицію посів виконавець атаки іспанського Атлетика Аріс Адуріс, незважаючи на те, що його команда поступилася Севільї перший матч чвертьфіналу.

Напередодні після гостьової перемоги над Брагою наставник української команди Мірча Луческу передрік складнощі для Шахтаря в матчі-відповіді Ліги Європи.

У першому чвертьфінальному матчі Ліги Європи Шахтар привіз перемогу з Португалії, здолавши Брагу з рахунком 2:1.