22 сiчня 2017, неділя

Після гостьової перемоги над Брагою Луческу передрік складнощі для Шахтаря у Львові

Луческу не поспішає бачити Шахтар у півфіналі Ліги Європи

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу прокоментував успіх своєї команди з рахунком 2:1 у першому поєдинку чвертьфіналу Ліги Європи проти Браги на виїзді.

За словами румунського фахівця, які наводить офіційний сайт донецького клубу, це був видовищний матч двох гідних суперників. Наставник "Гірників" відзначив дії оборони гостей в першому таймі, через які господарі не створили гострих моментів біля чужих воріт.

Шахтар, додав Луческу, намагався не давати опонентам вільних зон для побудови атак, а зі свого боку у другому таймі використовував швидкі атаки та контратаки.

"Брага – хороша команда, і я думаю, що у Львові на нас чекає складна гра. Спробуємо дуже якісно підготуватися до другого матчу і пройти далі в Лізі Європи", - заявив керманич донеччан.

Головний тренер "Гірників" відкинув розмови про те, що його колектив вже практично пройшов до півфіналу, очікуючи дуже важкий поєдинок в Україні.

"Ми в принципі граємо вдома, але на нейтральному полі – це не наш рідний дім", - зазначив Луческу.

У першому чвертьфінальному матчі Ліги Європи Шахтар привіз перемогу з Португалії, здолавши Брагу з рахунком 2:1.