18 жовтня 2017, середа

Переможну ходу Ліверпуля зупинив аутсайдер чемпіонату Англії

Ньюкасл не дозволив Ліверпулю продовжити переможну серію

Сьогодні, 6 грудня, в англійській Прем'єр-Лізі був зіграний один поєдинок.

Після гучних перемог Ліверпуля над Манчестер Сіті (4:1) і Саутгемптоном (6:1) команда Юргена Клоппа оступилася у матчі проти Ньюкасла.

З перших хвилин втягнувши суперника у в'язку гру з великою кількістю боротьби, "сороки" добилися позитивного для себе результату. Голи глядачі Сент-Джеймс Парк побачили вже у другому таймі. Спочатку після удару Вейналдума Шкртел зрізав м'яч у власні ворота, а вже в доданий до другого тайму час Ньюкасл втік в контратаку 3 в 2, Сіссоко віддав пас на Вейналдума, а той спокійно переграв Міньоле.

Перемога підняла Ньюкасл з 19-ї на 18-ту сходинку в таблиці, Ліверпуль втратив шанс наздогнати лідируючу п'ятірку.

Ньюкасл - Ліверпуль 2:0

Голи: Шкртел, 69 (у свої ворота); Вейналдум, 90+3

Ньюкасл: Елліот - Дамметт, Мбемба, Колоччіні, Янмат - Вейналдум, Аніта, Колбек (Гуффран, 77), Сіссоко - Де Йонг (Айосе Перес, 68) - Сіссе (Товен, 82)

Ліверпуль: Міньоле - Морено, Ловрен, Шкртел, Клайн - Аллен, Лукас Лейва, Мілнер - Фірміно (Старрідж, 62), Бентеке (Лаллана, 62), Айб (Оригі, 74)

Попередження: Колбек, Аніта, Сіссе - Лукас Лейва

Турнірне становище

_1_23Таблиця з офіційного сайту УЄФА

Нагадаємо, напередодні Ліверпуль не помітив свого суперника на шляху до півфіналу Кубка англійської ліги.

Раніше Лестер став лідером чемпіонату Англії.