8 грудня 2016, четвер

Збірна України стала абсолютним Чемпіоном світу з ракетомодельного спорту

Українська доросла збірна стала переможцем Чемпіонату світу з ракетомодельного спорту, який завершився 29 серпня у Великому Дорошеві Львівської області.

Як повідомила прес-служба Федерації ракетомодельного спорту України, наша команда завоювала 12 медалей і в загальному медальному заліку обійшла такі високотехнологічні країни, як США і Китай. Таким чином, у змаганнях дорослих команд українці отримали звання абсолютного Чемпіона світу.

На другому місці розташувалася команда Болгарії, третє відійшло збірній США.

У командному заліку збірна України здобула 3 золотих та 1 срібну медаль. В особистому заліку троє українських спортсменів завоювали срібло, двоє – бронзу. Призові місця українські спортсмени посіли в п'яти різних класах ракет.

thumbnail__1

Також відмінно виступила і юніорська збірна України в класі S9A (на тривалість польоту з ротором). Юні українці вибороли 1 золоту медаль в командному заліку, а також 1 золоту і 1 бронзову медалі в особистому.

Таким чином, наші співвітчизники зайняли четверте місце в абсолютному заліку, а кращими юніорськими збірними стали команди Словаччини, Польщі та Китаю.

У додатковому класі змагань S2/P (імітації польоту ракети з крихким вантажем на борту, який повинен залишитися неушкодженим) юніорська збірна взяла перше загальнокомандне місце і перше місце в особистому заліку.

Доросла збірна відзначилася другим загальнокомандним місцем і бронзовою медаллю в особистому заліку.

Ракетомодельний спорт – це конструювання і запуск космічних моделей. Офіційний початок він бере в 1962 році, коли Міжнародна авіаційна федерація (FAI) визнала ракетний моделізм видом технічного спорту. Перший Чемпіонат світу відбувся в 1972 році в колишній Югославії.