21 вересня 2017, четвер

Визначився володар головного хокейного трофею в світі - Кубка Стенлі

Сідні Кросбі став найкращим гравцем плей-офф у четвертому успішному поході Піттсбурга за Кубком Стенлі

Головний трофей Національної хокейної ліги Кубок Стенлі, за який борються клуби Північної Америки, виграв Піттсбург Пінгвінз.

У фінальній серії плей-офф, де кожна стадія триває до чотирьох перемог, колектив із Пенсільванії обіграв Сан-Хосе Шаркс у шести поєдинках.

Шоста гра проходила на льоду каліфорнійської команди, яка мала шанс зрівняти рахунок у серії і з'ясувати долю трофею в Піттсбурзі. Але гості не дозволили їм це зробити і оформили успіх на виїзді.

Ще в першому періоді шайбу в більшості за "Пінгвінів" закинув Брайан Дюмулен, але у наступній 20-хвилинці "Акули" зрівняли рахунок завдяки Логану Кутюру. Тим не менш, на перерву команди пішли з перевагою гостей - це Кріс Летанг скористався передачею Сідні Кросбі.

У третьому періоді Сан-Хосе не зумів знову відновити рівновагу, тоді як Піттсбург збільшив свою перевагу вже після того, як наприкінці матчу суперник зняв з гри воротаря - шайбу закинув Патрік Хорнквіст. Рахунок 3:1 зберігся до фінальної сирени.

Огляд матчу:

Капітан Пінгвінів Сідні Кросбі виграв приз найціннішому гравцеві плей-офф. Завойований Кубок Стенлі став четвертим в історії Піттсбурга після успіхів 1991, 1992 і 2009 років.

Сідні Кросбі і його партнери з Кубком Стенлі:

Сан-Хосе — Піттсбург 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) (перемога в серії - 2:4)

Шайби: 08:16 Дюмолен — 2 (Шульц, Кунітц) — 0:1, 26:27 Кутюр — 10 (Карлссон, Бернс) — 1:1, 27:46 Летанг — 3 (Кросбі, Ширі) — 1:2, 58:58 Хорнквіст — 9 (Кросбі) — 1:3

Воротарі: Джонс — Мюррей