10 грудня 2016, субота

Українські кікбоксери здобули 29 нагород на чемпіонаті світу

Чемпіонат світу з кікбоксингу пройшов успішно для збірної України

Українські спортсмени завоювали 29 нагород на чемпіонаті світу з кікбоксингу, що минув у німецькому Штутгарті.

Як повідомляє РБК-Україна, в активі представників України дев'ять золотих медалей, 13 срібних і сім бронзових.

Першість проходила з 17 по 22 травня. Участь у ній взяли 600 кікбоксерів із 35 країн.

Вже у перші три дні українські спортсмени здобули шість золотих, сім срібних і чотири бронзових нагород. 29 медалей виграли 14 кікбоксерів України.

Раніше 16-річний українець Ілля Редюк став чемпіоном світу серед дорослих та юніорів з повітряного боя в категорії моделі F2D, виявившись сильнішим за 50 суперників.

Напередодні український плавець Андрій Говоров встановив рекорд чемпіонатів Європи на дистанції 50 м батерфляєм. У півфінальному запливі українець показав результат 22,73 сек.