24 сiчня 2017, вівторок

Українська тенісистка вперше в кар'єрі вийшла у фінал турніру вищої категорії

Еліна Світоліна побореться за титул в Нью-Хейвені

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у фінал турніру WTA категорії Premier в американському Нью-Хейвені, обігравши в півфіналі шведку Йоханну Ларссон.

Для перемоги українки знадобилося дві партії - 6:2, 6:4.

Матч тривав 1 годину 17 хвилин. За цей час Світоліна зробила чотири ейси, допустила три подвійні помилки і реалізувала чотири з семи брейк-поінтів. Ларссон в цьому поєдинку не подала жодного ейса, двічі помилилася при введенні м'яча в гру і один раз змогла взяти подачу Світоліної.

Зазначимо, що Світоліна вперше зіграє у вирішальному матчі турніру категорії WTA Premier - найпрестижнішої серії турнірів WTA-туру після турнірів Великого Шолома. Раніше вона чотири рази грала у фіналах турнірів категорій WTA International, які є самими нижчими за рангом в WTA-турі, і здобула в них чотири перемоги.

Суперницею Світоліної по фіналу турніру в Нью-Хейвені стане переможниця протистояння між Агнешкою Радванською і Петрою Квітовою.

Нагадаємо, раніше Світоліна не змогла подолати рубіж чвертьфіналу олімпійського турніру в Ріо, програвши чешці Петрі Квітовій.

На олімпійському тенісному турнірі українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла у матчі 1/8 фіналу Олімпіади в Ріо Серену Вільямс, яка є лідером світового рейтингу. Поєдинок завершився з рахунком 6:4, 6:3.