17 жовтня 2017, вівторок

Україна завоювала два золота на чемпіонаті Європи з дзюдо

Георгій Зантарая удруге в кар'єрі став чемпіоном Європи

Українські спортсмени завоювали два золота в дебютний день чемпіонату Європи з дзюдо, що проходить у Варшаві.

16-річна дзюдоїстка Дар'я Білодід перемогла у ваговій категорії до 48 кг, не програвши жодної сутички на турнірі. На шляху до фіналу вона здолала росіянку Марію Персидську, сербку Міліцу Ніколіч та угорку Єву Черновецкі. У фіналі Білодід зломила опір росіянки Ірини Долгової.

Золоту медаль також завоював 29-річний Георгій Зантарая у ваговій категорії до 66 кг.

На шляху до фіналу він переміг поляка Петра Вавржичека, італійця Маттео Мадвеса, білоруса Дмитра Мінькова і словака Матея Поляка. У фіналі Зантарая зломив опір словенця Адріана Ґомбоча.

Зазначимо, що Зантарая удруге в кар'єрі виграв чемпіонат Європи. Вперше на континентальній першості він переміг у 2009 році у ваговій категорії до 60 кг.

Ще одна українка Марія Черняк у ваговій категорії до 48 кг поступилася у бронзовій сутичці Єві Черновецкі.

Нагадаємо, напередодні відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова обрали президентом Федерації дзюдо України.

Після цього міністр спорту України Ігор Жданов заявив про те, що його відомство не має відношення до обрання відстороненого голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова президентом Федерації дзюдо України.