2 грудня 2016, п'ятниця

Україна втратила всіх представників в чоловічій сітці Вімблдону

Олександр Долгополов залишив Вімблдон

Українські тенісисти Олександр Долгополов і Сергій Стаховський припинили свої виступи на Вімблдоні після другого раунду.

Долгополов у матчі другого раунду несподівано без шансів поступився британцеві Даніелю Евансу з рахунком 6:7 (6:8), 4:6, 1:6.

Матч тривав 1 годину 58 хвилин. За цей час Еванс шість разів узяв подачу суперника, виконав 13 ейсів і допустив дві подвійні помилки. У свою чергу Долгополов зробив два брейка, сім разів подав на виліт і чотири рази помилився при введенні м'яча в гру.

У третьому колі Еванс зіграє проти третьої ракетки світу Роджера Федерера.

Матч Сергія Стаховського і хорвата Марина Чиліча вийшов набагато непоступливішим. Для виявлення переможця хорвату знадобилися чотири сети - 6:2, 6:7 (6:8), 6:4, 6:4.

Матч тривав 2 години 58 хвилин. За цей час Чіліч п'ять разів узяв подачу суперника, виконав 22 ейси і допустив одну подвійну помилку. У свою чергу Стаховський зробив один брейк, сім разів подав на виліт і вісім разів помилився при введенні м'яча в гру.

У третьому колі Вімблдону Чіліч зіграє проти словака Лукаша Лацко.

Нагадаємо, в першому колі Вімблдону зачохлив ракетку Ілля Марченко. Таки чином, всі три представника України в чоловічій сітці змагань припинили боротьбу.

У першому раунді Відкритого чемпіонату Великобританії з тенісу також припинили боротьбу і три з чотирьох представниць України на турнірі: Катерина Бондаренко у двох партіях поступилася американці Коко Вандевеге, Леся Цуренко програла росіянці Євгенії Родіній, а Катерина Козлова без шансів припинила боротьбу в матчі з Агнешкою Радванською.

Боротьбу на Вімблдоні в одиночному розряді продовжує тільки Еліна Світоліна.