26 березня 2017, неділя

Джокович програв у фіналі Відкритого чемпіонату США з тенісу

Стен Ваврінка (праворуч) переміг Новака Джоковича у фіналі Відкритого чемпіонату США

У вирішальному матчі Відкритого чемпіонату США з тенісу перша ракетка світу серб Новак Джокович поступився швейцарцю Стену Ваврінці.

Перший сет залишився за сербом, який виграв на тай-брейку, хоча по ходу партії вів з рахунком 5:2, але дозволив супернику наздогнати себе по геймам.

У другому сеті Ваврінці вдалося взяти дві подачі суперника, проти однієї у Джоковича, що дозволило йому відновити рівновагу за партіями, а потім завдяки ще одному брейку у наступному сеті швейцарець вийшов вперед.

Четвертий сет виявився останнім, оскільки Ваврінка виграв і його, де взяв три перші гейми. При цьому у серба були проблеми зі здоров'ям, коли допомогти відновитися першій ракетці світу допомагав фізіотерапевт.

Підсумковий результат - 7:6 (1), 4:6, 5:7, 3:6. Тим самим Ваврінка виграв свій третій турнір серії "Великого шолома". Раніше швейцарцю підкорилися в 2014 році Відкритий чемпіонат Австралії, а в 2015 році - Відкрита першість Франції.

Переможницею жіночого турніру стала Анжелік Кербер, яка впоралася в трьох партіях з чешкою Кароліною Плішковою - 6:3, 4:6, 6:4.

Раніше американська тенісистка Серена Вільямс вибула з Відкритого чемпіонату США з тенісу (US Open), програвши у півфіналі Кароліні Плішковій і таким чином втратила звання першої ракетки світу. Першою ракеткою світу стала 28-річна німкеня Анжелік Кербер.