27 травня 2017, субота

Чемпіон світу Формули-1 зробив крок на шляху до захисту титулу на домашньому Гран-прі

Хемілтон лідирував від старту до фінішу

Пілот команди Мерседес Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Великобританії у Формулі-1.

Чинний чемпіон світу напередодні завоював поул-позицію на трасі в Сильверстоуні, яку під час гонки перетворив на впевнену перемогу, лідируючи від старту до фінішу.

Другим приїхав лідер чемпіонату 2016 року Ніко Росберг, який також виступає за Мерседес. Третім фінішував Макс Ферстеппен з Ред Булл.

У гонці пілоти допускали велику кількість помилок, які призвели до вильотів з траси і аварій, оскільки перед стартом Гран-прі на автодромі пройшов сильний дощ. Гонщики навіть були змушені стартуватимуть за машиною безпеки. По ходу заїзду сонце висушувало трасу, тому до кінця гонки асфальт був сухим.