27 лютого 2017, понеділок

Олімпік обіграв Говерлу удев'ятьох, Волинь врятувала матч чемпіонату України проти Чорноморця на останній хвилині

Моха забив другий гол Олімпіка

Відбулися два матчі 20 туру чемпіонату України з футболу.

Говерла вдома приймала Олімпік, але не змогла обіграти суперника, який примудрився отримати дві червоні картки. Більш того, донецька команда здобула суху перемогу з рахунком 2:0.

Говерла — Олімпік 0:2
Голи: Гошкодеря, 6, Моха, 48

Говерла: Бабенко, Кутас (Єременко, 65), Ряшко, Ягодінскіс, Іванов, Гончар, Гавриш, Савченко, Кузик, Гемега, Худоб'як

Олімпік: Махарадзе, Парцванія, Гришко, Петров, Немчанінов, Танчик, Огиря, Гошкодеря, Моха (Федоров, 90+3), Поступаленко (Драченко, 33), (Доронін, 90+5), Матяж

Попередження: Іванов, Ряшко, Гончар, Кутас – Танчик, Петров, Парцванія

Вилучення: Танчик, Парцванія

На 53-й хвилині поєдинку Огиря не забив пенальті (воротар)

Волинь вдома приймала одеситів. У першому таймі гол забили гості, але футболісти Волині зуміли відігратися в кінцівці зустрічі. Відзначаємо, що у своєму першому матчі в чемпіонаті України жінка-арбітр Катерина Монзуль показала червону картку.

Волинь — Чорноморець 1:1
Голи: Дудик, 90+1 - Смірнов, 45+1

Волинь: Шуст, Шабанов, Польовий, Жунич, Логінов, Кравченко, Герасимюк, Богданов (Дудик, 85), Козьбан (Петров, 46), Мемешев, Хомченко (Гуменюк, 42)

Чорноморець: Боровик, Азацький, Мартиненко, Холочава, Калитвинцев (Татарков, 80), Смирнов, Філімонов, Ковалець, Коркішко (Барилко, 85), Данченко, Хобленко (Старцев, 56)

Попередження: Філімонов, Боровик

Вилучення: Філімонов, 40 (друга жовта)