10 грудня 2016, субота

Український плавець встановив національний рекорд на Іграх в Ріо

Андрій Говоров видав феноменальний заплив

Чемпіон світу і Європи український плавець Андрій Говоров вийшов у півфінал змагань на 50 метрів вільним стилем, побивши національний рекорд на цій дистанції.

24-річний українець подолав дистанцію за 21.49 секунди, випередивши семиразового чемпіона світу і олімпійського чемпіона Лондона-2012 Флорана Манаду, який показав результат 21.72 секунди.

Третє місце зайняв бразилець Бруну Фратус.

Зазначимо, що цей результат Говорова став національним рекордом на цій дистанції.

Півфінальні запливи з участю Говорова відбудуться 12 серпня о 4:00 по Києву.

Американський плавець Майкл Фелпс, який завоював на даний момент 21 золоту олімпійську медаль, повторив досягнення спринтера Леоніда Родоського, у якого така ж кількість нагород найвищої проби.

Напередодні Майкл Фелпс у складі збірної США переміг у чоловічій естафеті 4х200 м вільним стилем на Олімпійських іграх в Ріо.

Раніше американець виграв у фінальному запливі на 200 метрів батерфляєм на Олімпіаді в Ріо, а 8 серпня Фелпс у складі збірної США здобув перемогу в естафеті 4x100 вільним стилем.