4 грудня 2016, неділя

Український плавець Говоров вийшов у фінал Олімпіади

Українець Андрій Говоров побив черговий рекорд і вийшов у фінал змагань з плавання на 50 метрів

Український плавець Андрій Говоров вийшов у фінал змагань з плавання на 50 метрів вільним стилем на Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Згідно з повідомленням на сайті Національного олімпійського комітету, Говоров оновив національний рекорд у 21:46 секунди. У півфіналі плавець посів друге місце.

"Організм прокинувся і результат вже інший. Тепер треба налаштуватися на фінал і намагатися показати ще кращий результат, додати в техніці, плисти більш ефективно", - сказав Говорів у коментарі НОК після запливу.

Він підкреслив, що відчуває в собі сили для перемоги у фіналі.

Напередодні 24-річний Говорів подолав дистанцію за 21.49 секунди, випередивши семиразового чемпіона світу і олімпійського чемпіона Лондона-2012 Флорана Манаду, який показав результат 21.72 секунди.