23 вересня 2017, субота

Українські спортсмени втратили надії на медалі в Ріо за підсумками 9 серпня

Олена Костевич не змогла повторити свій успіх Ігор в Лондоні

Українські спортсмени не змогли поборотися за медалі за підсумками змагань 9 серпня.

В індивідуальних змаганнях шпажистів брали участь троє українців - Богдан Нікішин, Анатолій Герей, Дмитро Карюченко. Однак ніхто з українських спортсменів не зміг дійти до стадії чвертьфіналу - Герей і Карюченко зазнали поразки вже у своїх перших поєдинках, а Нікішин поступився в 1/8 фіналу швейцарцю Боньяміну Стеффену.

Бронзовий призер Лондона-2012 українка Олена Костевич не зуміла кваліфікуватися до півфіналу олімпійського турніру зі стрільби з пневматичного пістолета з 25-метрової дистанції. За підсумками першої та другої частини попереднього раунду українка набрала 292 і 283 очки відповідно, чого виявилося недостатньо для продовження боротьби на змаганнях.

Крім того, сьогодні в 1/16 змагань зі стрільби з лука припинила боротьбу українська лучниця Лідія Січенікова, яка програла кореянці Чан Хе Чжин з рахунком 2:6.

Відзначимо, що в 1/8 одиночного тенісного турніру українка Еліна Світоліна сьогодні зіграє проти першої ракетки світу Серени Вільямс.

Раніше Сергій Куліш приніс Україні першу медаль на Олімпійських іграх в Ріо, завоювавши срібло у стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 метрів. Ця медаль стала сьомою в історії незалежної України в кульовій стрільбі.

Українська фехтувальниця Ольга Харлан завоювала бронзову медаль в індивідуальних змаганнях шаблісток, перемігши у малому фіналі француженку Манон Брюне.