11 грудня 2016, неділя

Українські каноїсти пробилися до фіналів двох змагань Олімпіади

Павло Алтухов побореться за медаль Ріо (іллюстраційне фото)

На Олімпійських Іграх в Ріо українці Павло Алтухов вийшов у фінал на дистанції 1000 метрів на каное-одиночці, тоді як Анастасія Тодорова, а також Інна Грищун пробилися у вирішальний етап на дистанції 500 метрів на каное-двійці.

Як повідомляє НОК України у Facebook, Алтухов був четвертим у відбірковому запливі, а тому не пробився до фіналу напряму.

Потрапити до вирішального етапу йому вдалося після того, як він посів друге місце у півфінальних запливах, де показав результат 3:58.574. Фінал змагань відбудеться завтра, 16 серпня, о 15.00 за київським часом.

Тодорова і Грищун показали четверте місце у півфіналі з результатом 1:43.363 і також виступлять у фіналі, який відбудеться 18 серпня о 16.04 за київським часом.

Напередодні збірна України з фехтування на шпагах програла у бронзовому фіналі Олімпійських ігор команді Угорщини з рахунком 37:39.

Між тим, українські спортсменки Ганна Волошина та Лоліта Ананасова вийшли до фіналу, посівши 5-е місце з результатом 93.5333 в кваліфікації довільної програми дуетів з синхронного плавання на Олімпійських іграх.

Раніше українська бадмінтоністка Марія Улітіна стала учасницею 1/8 фіналу олімпійського турніру, здобувши дві перемоги у двох матчах на груповому етапі.