22 вересня 2017, п'ятниця

Україна здобула 11 медалей в шостий день Паралімпіади в Ріо

Найбільшу кількість золотих медалей українці виграли у різних видах плавання

13 вересня спортсмени-паралімпійці з України вибороли 5 золотих, 2 срібні та 4 бронзові нагороди на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет України.

Плавчиня Мерешко Єлизавета здобула вже третю золоту нагороду на Паралімпіаді. Цього разу вона перемогла на дистанції 400 метрів вільним стилем, встановивши паралімпійський рекорд з часом у 5 хвилин 17,01 секунди.

Плавець Євген Богодайко здобув золоту медаль на дистанції 200 метрів комплексним плаванням, поставивши при цьому світовий рекорд з показником 2:30,72.

Золоту медаль у плаванні взявши також Максим Кріпак на дистанції 100 метрів вільним стилем.

Легкоатлетка Наталя Єзловецька пробігла дистанцію 400 метрів з іншим результатом. Плавець Максим Веракса отримав бронзову медаль, ставши третім на дистанції 100 метрів брасом.

Дистанцію у 50 метрів вільним стилем подолав іншим плавець Дмитро Виноградець, встановивши при цьому рекорд Європи.

А Олена Зубковська отримала золото Паралімпіади у стрибках у довжину, її результат - 6,11.

Нагадаємо, у попередній день змагань на Паралімпійських іграх збірна України завоювала таку ж кількість нагород - 11 комплектів.

Після шести днів змагань Україна продовжує знаходитись на третьому місці командного заліку, поступаючись лише збірним Китаю та Великої Британії.