10 грудня 2016, субота

Україна завоювала першу медаль на Іграх в Ріо

Сергій Куліш приніс Україні першу медаль у Ріо

Українець Сергій Куліш приніс Україні першу медаль на Олімпійських іграх в Ріо, завоювавши срібло у стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 метрів.

23-річний спортсмен довгий час лідирував у змаганнях, потім боровся за бронзу з представником Індії Абхінавом Бінду.

Після того, як Куліш виявився точнішим індуса, він зумів перевершити в срібній дуелі росіянина Володимира Масленнікова, але програв у поєдинку за золото італійцеві Нікколі Кампріані.

Ще один українець, який вийшов у фінал змагань зі стрільби з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 метрів, - Олег Царьков - посів восьме місце.

Таким чином, Куліш приніс нашій збірній першу медаль на Олімпійських іграх в Ріо і сьому в історії незалежної України в кульовій стрільбі.

Раніше в першому колі тенісних змагань в рамках Олімпійських ігор у Ріо дует українських спортсменок Ольга Савчук - Еліна Світоліна у драматичному поєдинку програв дуету Андреа Главачкова - Люсі Градецька з Чехії.