26 лютого 2017, неділя

Україна вийшла до фіналу футбольного турніру на Паралімпіаді в Ріо

Збірна України забила чотири м'ячі у ворота Нідерландів

Збірна України з футболу перемогла у півфіналі Паралімпіади в Ріо команду Нідерландів з рахунком 4:0 і пробилася у фінал.

Як повідомляє офіційний сайт Ігор, жовто-сині відкрили рахунок вже на 9-й хвилині, коли голом відзначився Володимир Антонюк. Наприкінці півгодини гри перевагу українців зміцнив Олег Лень.

Надалі забивав тільки автор першого м'яча, коли спершу зробив дубль на 44-му оберті секундної стрілки, а потім на 60+2-й хвилині оформив хет-трик і встановив остаточний результат.

Тим самим збірна України гарантувала собі як мінімум срібну медаль. У фіналі команда зіграє з переможцем пари Іран - Бразилія.

Україна - Нідерланди 4:0 (грають сім на сім)
Голи: Антонюк, 9, 44, 60+2, Лень, 30+1

Україна: Симашко, Трушев, Дутко, Романчук, Молодцов, Подольський, Антонюк

Нідерланди: ван Алтена, Седт, Клейнлугтебелд, де Вос, Конейн, Діккен, Менсе

Раніше в третьому турі групового етапу Паралімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро збірна України з футболу перемогла команду Бразилії 2:1 і пробилися до півфіналу.