21 серпня 2017, понеділок

Олімпіада в Ріо: Плавець Майкл Фелпс завоював 19-е олімпійське золото в кар'єрі

Збірна США завоювала золото в естафеті 4x100 вільним стилем

Американський плавець Майкл Фелпс виграв у складі збірної США в естафеті 4x100 вільним стилем на Олімпіаді в Ріо.

Ця золота медаль стала 19-ою в кар'єрі Фелпса, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

Естафету в американській команді почав Калеб Дрессел, другий відрізок дистанції проплив Фелпс, третій - Райан Хелд, а фінішну частину доручили Натану Едріанну. Їх загальний час склав 2 хвилини 45,05 секунди.

Срібло виграла збірна Франції (Мехді Метелла, Фаб'єн Жило, Флоран Маноду і Жеремі Страв`юс). Французи поступилися американцям 0,61 секунди.

Бронзову медаль завоювали плавці з Австралії (Джеймс Робертс, Кайл Чалмерс, Джеймс Магнуссен, Камерон Макевой). Їх результат склав 3 хвилини 11,37 секунди.

Раніше повідомлялося, що українські тенісистки Ольга Савчук - Еліна Світоліна програли парі з Чехії Андреа Главачкова - Люсі Градецька.