4 грудня 2016, неділя

Олімпіада 2016. Коли й де дивитися виступи українців в Ріо 15 серпня

Жан Беленюк має шанси принести Україні медаль у греко-римській боротьбі

НВ розповідає про те, коли й де можна побачити виступи українських спортсменів на Літній Олімпіаді в Ріо сьогодні, 15 серпня.

Жирним виділені назви видів спорту та імена українських учасників з найбільшими шансами на медаль. Зазначено час за Києвом.

Прямі трансляції виступів наших спортсменів покаже телеканал UA: Перший.

15.16. Веслування. Каное-одиночка, 1000 метрів. Перший раунд. Павло Алтухов

15.24. Веслування. Байдарка-двійка, 200 метрів. Перший раунд. Анастасія Тодорова та Інна Грищук

16.16. Греко-римська боротьба. До 130 кг. 1/16 фіналу. Олександр Чернецький

16.16. Греко-римська боротьба. До 85 кг. 1/8 фіналу. Жан Беленюк

16.30. Легка атлетика. Біг, 200 метрів. Попередній забіг. Наталя Погребняк, Наталя Строхова, Єлизавета Бризгіна

17.00. Синхронне плавання. Технічна програма. Лоліта Ананасова та Ганна Волошина

19.05. Вітрильний спорт. 470. Восьмий-десятий заїзд. Богдан Швець і Павло Мацуєв

20.00. Спортивна гімнастика. Вправи на кільцях. Фінал. Ігор Радівілов

20.54. Спортивна гімнастика. Опорний стрибок. Фінал. Ігор Радівілов, Олег Верняєв

21.15. Стрибок з трампліну. 3 метри. Попередній раунд. Ілля Кваша

21.30. Важка атлетика. До 105 кг. Чоловіки

00.45. Бадмінтон. 1/8 фіналу. Марія Улітіна

03.46. Легка атлетика. Біг, 400 метрів з бар'єрами. Попередній забіг. Вікторія Ткачук, Ганна Тітімець, Олена Колісниченко

03.50. Легка атлетика. Метання диска. Кваліфікація. Наталя Семенова

04.45. Легка атлетика. Біг, 400 метрів. Фінал. Ольга Земляк

Напередодні збірна України з фехтування на шпагах програла у бронзовому фіналі Олімпійських ігор команді Угорщини з рахунком 37:39.

Між тим, українські спортсменки Ганна Волошина та Лоліта Ананасова вийшли до фіналу, посівши 5-е місце з результатом 93.5333 в кваліфікації довільної програми дуетів з синхронного плавання на Олімпійських іграх.

Раніше українська бадмінтоністка Марія Улітіна стала учасницею 1/8 фіналу олімпійського турніру, здобувши дві перемоги у двох матчах на груповому етапі.