3 грудня 2016, субота

Браво, наші паралімпійці. Порошенко привітав збірну України з завершенням змагань

Збірна України зі 117 медалями посіла третє місце на Паралімпійських іграх 2016

Збірна України посіла третє місце у медальному заліку на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро, здобувши 117 медалей. З привітаннями до спортсменів звернувся президент Петро Порошенко.

Таким чином, українські паралімпійці покращили свій результат: на минулих Іграх у Лондоні збірна України здобула 84 медалі.

У завершальний, десятий, змагальний день Паралімпійських ігор українці отримали 11 нагород: 3 золоті, 4 срібні та 4 бронзові, повідомили у Національному олімпійському комітеті.

"Золото" вибороли:

Мерешко Єлизавета (плавання на 100м вільним стилем, 1:11.40 WR,PR),

Веракса Максим (плавання на 50м вільним стилем, 23.67),

Стеценко Анна (плавання 100 м н/сп, 1:08.30 PR).

Срібні нагороди здобули:

Плавання 4х100 м кмп (Божинський Юрій Дубров Денис Крипак Маким Богодайко Євгеній, 4:07..89), Денисенко Ярослав (плавання на 100м на спині, 59.02),

Ботурчук Оксана (біг на 400м, 53.14),

Савцова Вікторія (плавання на 100м вільним стилем, 1:13.47).

"Бронзу" завоювали:

Комаров Олександр (плавання на 100м вільним стилем, 1:06.21),

Яременко Ілля (плавання на 50м вільним стилем, 24.41),

Аджаметова Лейля (біг на 400м, 56.60),

Деревінський Андрій (плавання на 50м вільним стилем, 40.94).

Нагадаємо, у неділю, 18 вересня, в Ріо пройде церемонія закриття Паралімпіади-2016.

На першому місці за кількістю медалей опинився Китай (237), на другому - Великобританія - 147. З підсумковим командним заліком національних збірних можна ознайомитись тут.