8 грудня 2016, четвер

Олександрія сенсаційно вибила Динамо з Кубка України - відео

Команда Сергія Реброва склала повноваження володаря Кубка України

У рамках матчу-відповіді чвертьфіналу Кубка України Олександрія обіграла Динамо з рахунком 1:0 і за сумою двох матчів з результатом 2:1 здолала чинного володаря трофею.

Формальними господарями матчу був київський клуб, хоча поєдинок проходив на полі колективу з Кіровоградської області.

Автором єдиного і переможного гола своєї команди став Артем Чорній, який прямим ударом з кутового вразив ворота Олександра Рибки.

На початку другого тайму той же Чорний міг забити свій другий м'яч, але Домагой Віда зумів перешкодити гравцеві номінальних гостей забити гол.

На 51-й хвилині Динамо залишилося в меншості після вилучення за другу жовту картку півзахисника Сергія Рибалки.

Отримавши чисельну більшість, Олександрія була ближче до того, щоб подвоїти свою перевагу, ніж втратити її. Свої моменти змарнували Віталій Пономар та Станіслав Куліш (двічі).

1:0 - у півфінал сенсаційно вийшла Олександрія.

Динамо - Олександрія 0:1 (перший матч 1:1)
Гол: Чорний, 25

Динамо: Рибка, Сілва, Віда, Петровіч, Макаренко (Антунеш, 77), Рибалка, Гармаш, Яковенко (Ярмоленко, 58), Буяльський, Гонсалес, Теодорчик (Мораес, 73)

Олександрія: Новак, Микицей, Басов, Шендрик, Путраш, Запорожан, Банада, Чеботаєв, Леонов (Грицук, 64), Чорній (Козак, 61), Пономар (Куліш, 77)

Попереджені: Рибалка, Віда - Чеботаєв, Чорній

Вилучений: Рибалка, 54

У першому матчі чвертьфіналу Кубка України Динамо не змогло обіграти команду з Кіровоградської області.

Луганська Зоря на своєму полі виграла у луцької Волині з рахунком 5:0 в матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка України і за сумою двох поєдинків з результатом 6:1 пробилася до півфіналу.

Першим півфіналістом Кубка України раніше став Шахтар, який програв у повторному матчі чвертьфіналу Ворсклі 1:2, але за сумою двох матчів з рахунком 5:2 пройшов далі.