10 грудня 2016, субота

Неприступна Іспанія. Україна не використала шанс напряму вийти на Євро-2016 - фоторепортаж

Єдиний м'яч Гаспара приніс перемогу Іспанії
EPA/UPG

Українська національна команда з футболу поступилась Іспанії в заключному поєдинку групової стадії відбору до фінальної частини першості Старого Світу.

Підопічні Михайла Фоменка з перших хвилин київського матчу спробували нав'язати супернику свою гру. Але забити вдалося піренейським гостям, коли подачу Тіаго Алькантари замкнув Маріо Гаспар.

Надалі жовто-сині втратили безліч моментів, щоб як мінімум зрівняти рахунок, однак непробивним в рамці опонентів був Давид Де Хеа.

Також гру в свій актив може занести і страж воріт української збірної Андрій П'ятов, який відбив 11-метровий удар від Сеска Фабрегаса в першому таймі.

Програвши 0:1, колектив Фоменка не зумів напряму вийти на Євро-2016, але проведе стикові матчі за право виступити в його фінальній частині з однією з інших третіх команд відбору.

Після поєдинку головний тренер збірної України відмовився коментувати настрій у роздягальні.