5 грудня 2016, понеділок

Наполі здобув найрозгромнішу перемогу в сезоні італійської Серії А

Наполі не залишив шансів Болоньї в матчі чемпіонату Італії

У стартовому матчі 34 туру чемпіонату Італії з футболу Наполі на своєму полі розгромив Болонью.

З перших хвилин підопічні Мауріціо Саррі заволоділи ініціативою і швидко зуміли відкрити рахунок. Вже на 10-й хвилині Габбьядіні скористався пасом Мертенса і реалізував вихід один на один. Ще в першому таймі Габбьядіні, який вийшов у стартовому складі замість Ігуаїна, зробив дубль, реалізувавши пенальті.

У другому таймі хет-трик оформив Мертенс, ще один гол на свій рахунок записав Давід Лопес.

6:0 - Наполі здобув найбільшу перемогу в сезоні і скоротив відставання від Ювентуса до шести очок.

Наполі - Болонья 6:0

Голи: Габбьядіні 10, 34 (з пенальті); Мертенс, 58, 81, 87; Давід Лопес, 90

Наполі: Рейна - Хісай, Кулібалі, Альбіоль, Гулям - Аллан, Жоржиньо, Хамшик (Давід Лопес, 83) - Габбьядіні (Інсіньє, 73), Мартенс, Кальєхон (Ель Каддурі, 79)

Болонья: Міранте - Ойконому, Россетіні, Мбайє, Констант - Таідер, Брігі, Діавара (Донса, 84), Суніга - Аквафреска (Флоккарі, 60), Джаккеріні (Муньє, 60)

Попередження: Альбіоль - Мбайє, Діавара

Нагадаємо, в минулому турі чемпіонату Італії Наполі поступився на виїзді Інтеру і погіршив свої шанси на завоювання Скудетто.