8 грудня 2016, четвер

Наполі упустив шанс повернути лідерство в чемпіонаті Італії

Матч Наполі і Мілана не виявив переможця

Наполі розійшовся миром в домашній зустрічі з Міланом і залишився на другій сходинці італійської Серії А.

Після осічки Ювентуса у матчі з Болоньєю Наполі отримав можливість знову стати лідером чемпіонату Італії - для цього потрібно було перемагати Мілан.

Із самого початку зустрічі неаполітанці захопили ініціативу і притиснули міланців до своїх воріт. На 39-й хвилині це принесло свої плоди - Лоренцо Інсіньє скористався пасом Гуляма і відкрив рахунок.

Відповідь Мілана не змусила себе довго чекати - через п'ять хвилин Бонавентура відновив статус-кво.

У другому таймі Наполі продовжував володіти ініціативою, а Мілан намагався утримати прийнятний для себе результат. У результаті, до кінця зустрічі рахунок не змінився.

Наполі залишився на другому місці в чемпіонаті Італії, на одне очко підопічних Мауріціо Саррі випереджає Ювентус. Мілан займає шосту сходинку, маючи у своєму активі 44 очки.

Нагадаємо, напередодні Рома знищила Палермо в чемпіонаті Італії з рахунком 5:0. У цій зустрічі нападник "вовків" Едін Джеко, крім дубля, відзначився неймовірним промахом з двох метрів по порожніх воротах.

Наполі - Мілан 1:1

Голи: Інсіньє, 39 - Бонавентура, 44

Наполі: Рейна - Гулям, Кулібалі, Альбіоль, Хісай - Гамшик, Жоржиньо, Аллан (Габбіадіні, 80) - Інсіньє (Ель-Каддурі, 90), Ігуаін, Кальєхон (Мертенс, 65)

Мілан: Доннарумма - Антонеллі, Сапата, Алекс, Абате - Бонавентура, Куцка, Монтоліво (Бертолаччі, 82), Хонда - Бакка (Менез, 72), Ньянг (Балотеллі, 87)

Попередження: Доннарумма, Монтоліво