8 грудня 2016, четвер

Нападник збірної України забив перший гол у Бундеслізі - відео. Результати матчів чемпіонату Німеччини

Результат битви Штутгарта і Гамбурга вирішив гол Артема Кравця

У 19 турі чемпіонату Німеччини з футболу гол нападника збірної України Артема Кравця приніс перемогу Штутгарту, дортмундська Боруссія на своєму полі перемогла Інгольштадт.

Найближчий переслідувач Баварії в турнірній таблиці дортмундська Боруссія в матчі звітного туру зобов'язана була перемагати на своєму стадіоні новачка Бундесліги Інгольштадт, щоб скоротити відставання від лідера.

Інгольштадт, який у поточному сезоні чемпіонату Німеччини прославився щільністю своєї оборони, впевнено стримував ураганну атаку дортмундців практично до самого кінця зустрічі. Однак на 77-й хвилині кращий бомбардир Боруссії П'єр-Емерік Обамеянг зумів розпечатати ворота гостей Рамазана. Як показав повтор, габонець в цей момент знаходився в невеликому офсайді.

Через кілька хвилин Обамеянг оформив дубль, таким чином закріпивши перемогу своєї команди.

Таким чином, Боруссія скоротила відставання від Баварії до п'яти очок, однак мюнхенці свій матч 19 туру проведуть завтра проти аутсайдера - Хоффенхайма.

Боруссія Дортмунд - Інгольштадт 2:0

Голи: Обамеянг, 77, 86

Боруссія Д: Бюркі - Дурм, Хуммельс, Папастатопулос, Пішчек - Вайгл (Ляйтнер, 55), Гінтер - Мхітарян, Кагава (Гонсало Кастро, 55), Обамеянг - Рамос (Пулішич, 68)

Інгольштадт: Рамазан - Бауер, Хубнер, Матіп, Да Коста - Моралес, Рожер, Крістіансен - Лекі (Брегері, 84), Лескано (Коен, 88), Хартманн (Лекс, 71)

Попередження: Вайгл, Папастатопулос, Пішчек, Мхітарян - Бауер, Моралес

З інших матчів варто виділити перемогу суперника Шахтаря в Лізі Європи - Шальке - над іншим новачком Бундесліги - Дармштадтом. "Плути" забили по голу в кожному з таймів - їх на свій рахунок записали півзахисники Шальке - Макс Майєр і Лерой Сане.

Фантастичний камбек вдався команді українського тренера Віктора Скрипника - бременському Вердеру. Поступаючись по ходу матчу з рахунком 0:2 і 1:3 берлінській Герті, "музиканти" зуміли звести поєдинок внічию - 3:3.

Штутгарт здобув перемогу над Гамбургом завдяки голу Артема Кравця, який вийшов на заміну . Нападник збірної України головою замкнув фланговий навіс Александру Максіма.

Штутгарт - Гамбург 2:1

Голи: Дідаві, 66; Кравець, 89 - Руднєв, 75

Штутгарт: Титонь - Інсуа, Нідермайєр, Швааб, Гросскройц - Ді - Костіч (Шуніч, 90+2), Гентнер, Дідаві (Максім, 88), Рупп - Вернер (Кравець, 78)

Гамбург: Адлер - Остжолек, Клебер, Джуру, Дікмайер - Холтбі, Качар (Руднєв, 73) - Ілічевіч, Хунт, Мюллер (Грегоріч, 61) - Лассога (Юнг, 88)

Попередження: Гросскройц - Адлер, Хунт, Остжолек

Вердер - Герта 3:3

Голи: Бартельс, 67; Пісарро, 75 (з пенальті), 77 - Даріда, 29; Платтенхардт, 41; Калу, 71

_1_25Таблиця із сайту УЄФА

Нагадаємо, Артем Кравець дебютував у Бундеслізі в минулому турі в матчі проти Кельна.