3 грудня 2016, субота

Нападник Баварії потрапив у Книгу рекордів Гіннеса

Форвард мюнхенської команди набрав чудову форму

Роберта Левандовскі, який забив п'ять м'ячів за дев'ять хвилин, відзначать у відомому довіднику унікальних досягнень.

Як повідомляє Bild, редакція книги рекордів Гіннесса вже повідомила Баварію про згадку польського бомбардира в оновленому виданні.

Левандовскі відзначать у британському довіднику як футболіста, що забив швидше за всіх своїх попередників три (хет-трик), чотири (каре) і п'ять м'ячів (пента-трик). Для цього форварду знадобилось чотири, шість і дев'ять хвилин відповідно.

Раніше Баварія завдяки забитим за дев'ять хвилин п'яти голам Левандовскі здобула вольову перемогу з рахунком 5-1 і повернулась на першу сходинку чемпіонату Німеччини.

До того пента-триком відзначився Кріштіану Роналду в поєдинку Реала проти Еспаньола в рамках чемпіонату Іспанії.