9 грудня 2016, п'ятниця

Найкращий тенісист планети виграв підсумковий турнір року

Надзвичайно успішний для себе сезон Новак Джокович завершив перемогою на підсумковому турнірі в Лондоні

Новак Джокович став переможцем підсумкового турніру АТР, який проходив в Лондоні.

У фіналі сербський тенісист переміг третю ракетку світу швейцарця Роджера Федерера.

Поєдинок тривав 1 годину 21 хвилину і завершився перемогою Джоковича у двох партіях - 6:3 6:4.

Цей титул на підсумкових чемпіонатах став для першої ракетки світу п'ятим в кар'єрі і четвертим - підряд. При цьому, всі участі Джоковича у фіналах підсумкових турнірів завершувалися його тріумфом.

Зазначимо також, що Джокович і Федерер на цьому турнірі грали і на груповій стадії. Тоді перемога дісталася швейцарцю - 7:5 6:2.

Нагадаємо також, що в підсумковому турнірі року беруть участь вісім найкращих тенісистів сезону, що минув.

Раніше найкращий тенісист сучасності встановив новий рекорд.

Також варто нагадати, що в цьому році Джокович виграв також Australian Open, Вімблдон і US Open.